הישיבה מיועדת לבחורים בעלי שאיפות תורניות, הרואים את עצמם גדלים בלימוד התורה הקדושה ובעבודת ה', מתוך שמחה, בנין הנפש ודיבוק חברים.

לימוד תורה

רוב זמן הלימוד בישיבה, הוא לימוד הגמ' בעיון ובבקיאות. הלימוד בעיון כולל מטרות ברורות ומדידות, לבניית היכולת של התלמיד בהבנת הגמ' והראשונים בצורה יסודית וטובה יחד עם קישור הלימוד אל ההלכה. בלימודי הבקיאות ההתקדמות יחסית מהירה. קצב הלימוד מתוכנן כך שבארבע שנים ניתן לסיים ולדעת מסכתות רבות בש"ס, ולהגיע לישיבה גבוהה עם אוצר גדול ורחב של תורה.

אווירה חמה

בישיבה ישנו דגש על שיחות אישיות עם אנשי הצוות החינוכי, וקשר אישי שלהם עם התלמידים. מספרם של התלמידים בכיתה מאפשר קשר אישי עם המחנך (כ-20 תלמידים בכיתה). כך שנוצרת אווירה נעימה ומשפחתית, ויחסים קרובים בין התלמידים לבין המחנכים. קשרים אלו באים לידי ביטוי בלימוד משותף בשעות הפנאי, התיעצויות ועוד. בישיבה קיימת פנימיה עם אוירה ביתית וחמה.

בגרויות

מתוך רצון לבנות תלמידי חכמים שלמים ובריאים, אנו מקדישים זמן ללימודים נוספים, ובכללם: תנ"ך (מפרשים), הלכה, הכרת גדולי ישראל ותקופתם, לשון עברית, אנגלית וממתמטיקה. תלמידי הישיבה ניגשים לבחינות הבגרות ובס"ד עוברים אותם בהצלחה מרובה. בנוסף, ישנן העשרות רבות נוספות: טיולים, ימי עבודה, , הרכב תזמורת ישיבתית, מגמת דרמה, חדר מחשבים ועוד. 

עבודת ה'

בלימודי האמונה אנו עסוקים בבניין השקפת עולם מוצקה, עמוקה ועשירה, המיוסדת על עומק מדרשי חז"ל וגדולי ישראל לדורותיהם. בירור העולם האמוני יורד אל ההפנמה וחיי המעשה, תוך שימת דגש על כלים להתקדמות מעשית בבנין המידות, ובעבודת הדבקות בהשי"ת ,יחד עם כניסה פנימה אל הנפש ואל עולמו הפנימי של האדם, דבר היוצר בישיבה אוירה של קדושה, נעימות והארת פנים.
מעוניין לבא להתרשם מהמקום?

    Logo-11הנחלים 1 יד בנימין

    טלפון: 08-8644995, 052-6648774 פקס: 08-6528871

    מייל: yetorat@gmail.com האתר שלנו: www.ythc.org.il